5 grudzień 2013r

Wycieczka do "Hulakula" w Warszawie

W samym sercu warszawskiego Powiśla – jednej z najbardziej malowniczych dzielnic stolicy, w podziemiach nowoczesnego gmachu Biblioteki Uniwersyteckiej znajduje się Hulakula. To największe w mieście miejsce dedykowane ludziom od 1 do 100 roku życia. Hulakula to nie tylko doskonale zaprojektowane tory do gry w kręgle – to multitematyczny kompleks poświęcony dobrej zabawie, w którym każdy znajdzie rozrywkę dla siebie.

Hulakula to także raj dla maluchów.

Na terenie  Centrum znajdują się dwa place zabaw dostosowane do różnych grup wiekowych; dla młodszych dzieci do 6-ego roku życia przygotowano HULALAND, z kolei HULAPARK to plac przeznaczony dla dzieci w wieku 7-13. Place zabaw to idealne miejsca do zapewnienia rozrywki dzieciom.

Nasze przedszkolaki po raz pierwszy miały możliwość gościć w tym bajecznie kolorowym miejscu. Już od rana wszyscy bardzo się niecierpliwili. Na miejscu okazało się, że czeka na nas mnóstwo atrakcji. Zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, długie tunele.  Dzieci ginęły w krętych przejściach wyskakując po chwili ze śmiechem w zupełnie niespodziewanym miejscu. Dla chętnych przygotowano zabawy i gry manualno - dydaktyczne. Roześmiani i pełni wrażeń wróciliśmy na obiad do przedszkola.

M. Jolanta Bizub

GALERIA