24.09.2019

PIKNIK W OGRODZIE Z OKAZJI DNIA PRZEDSZKOLAKA

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony w Publicznym Przedszkolu nr 1„Zielony Dinek” w Ząbkach w dniu 24 września pozostanie na długo w pamięci dzieci i rodziców z naszego przedszkola. Tego właśnie dnia odbył się na placu przedszkolnym rodzinny festyn. Imprezę otworzyły zabawy taneczne wszystkich grup przedszkolnych. Następnie dzieci miały okazję wysłuchać i wziąć udział w programie artystycznym prowadzonym przez artystów przebranych w baśniowe stroje. Pan Słoneczko, Pan Pilot i Pani Jesień serdecznie przywitali przybyłych gości. Potem tylko już była wspaniała zabawa przy wesołej muzyce.   

Ogród przedszkolny tego dnia zmienił się nie do poznania. Uczestnicy festynu mogli skorzystać z różnych przygotowanych kącików. Był kącik „Baniek mydlanych”, „Kącik malowania twarzy”. Pojawiły się kolorowe balony, które dzieci mogły zabrać do domu. Chętne dzieci mogły się przejechać na zaprzyjaźnionym z dziećmi kucyku Karusiu. Dla łasuchów była wata cukrowa i popcorn.

 Festyn zakończył się późnym popołudniem. W rodzinnej atmosferze rodzice ze swoimi dziećmi miło spędzili swój wolny czas. Uroczystość ta pozwoliła rodzicom, nauczycielkom i dzieciom zintegrować się. Kolejny festyn już za rok! Zapraszamy serdecznie.

Dorota Turemka

GALERIA