Listy dzieci przyjętych i nieprzyjętych do Publicznego Przedszkola nr 1 w budynkach przy ul. Dzikiej 36 i Wyspiańskiego 22 na rok szk. 2022/ 2023

Lista kandydatów przyjętych
Publiczne Przedszkole Nr 1 „Zielony Dinek” (ul. S. Wyspiańskiego 22) Oddział ogólnodostepny - trzylatki 2019
Lp. Imię Nazwisko

1. Eryk Bednarczyk
2. Paulina Bochowicz
3. Aniela Burczaniuk
4. Julia Dębkowska
5. Kaja Fałdowska
6. Gabriela Gąsior
7. Ignacy Kapusta
8. Stefan Kazak
9. Jakub Malewski
10. Miłosz Mucha
11. Włodzimierz Ostaszyk
12. Iga Płocka
13. Pola Podbereska
14. Maja Rawska
15. Klaudia Skórka
16. Anna Szymańska
17. Szymon Tałaj
18. Witold Woźniacki
19. Antoni Żuk

Najniższa liczba punktów: 15.0

Lista kandydatów nieprzyjętych
Publiczne Przedszkole Nr 1 „Zielony Dinek” (ul. S. Wyspiańskiego 22) Oddział ogólnodostepny - trzylatki 2019
Lp. Imię Nazwisko

1. Marcelina Całun
2. WOJCIECH CIĘŻKI
3. Hanna Cybul
4. Karolina Derwisz
5. Damian Dobrzyński
6. Aniela Durka
7. Julia Gizińska
8. Feliks Henrich
9. Bartosz Ignatowski
10. Lena Kasiak
11. BALAAJ KHAN
12. Fabian Klim
13. Ignacy Kopeć
14. Antoni Korczak
15. Alicja Kowalczyk
16. Joanna Karolina Krzemińska
17. Miłosz Stefan Krzemiński
18. Franciszek Leoniak
19. Bruno Mrowiec
20. Tymon Olek
21. JAKUB OLEKSIAK
22. Alan Ołówko
23. Aleksander Ostrowski
24. Jan Pasierb
25. Fabian Powierża
26. Kazimierz Przybylski
27. Oliwia Rostek
28. Antoni Rostkowski
29. NIKODEM SIEK
30. Witold Siwiński
31. Wiktor Sobczak
32. Lidia Szczygieł
33. Franciszek Szewczyk
34. Tadeusz Szewczyk
35. Jakub Tatucha
36. Stefan Turemka
37. Marcel Tymorek
38. Katarzyna Warchoł
39. MIKOŁAJ WARDASZKO
40. Alicja Wasińska

Lista kandydatów przyjętych
Publiczne Przedszkole Nr 1 „Zielony Dinek” (ul. S. Wyspiańskiego 22) Oddział ogólnodostępny - czterolatki 2018
Lp. Imię Nazwisko

1. Jan Drobniak

Najniższa liczba punktów: 126.0

Lista kandydatów nieprzyjętych
Publiczne Przedszkole Nr 1 „Zielony Dinek” (ul. S. Wyspiańskiego 22) Oddział ogólnodostępny - czterolatki 2018

Lp. Imię Nazwisko
1. Amelia Bednarczyk
2. Antoni Brunak
3. Aleksander Dombrzalski
4. Jakub Jackowski
5. Małgorzata Kacperska
6. Maja Krasuska
7. Amelia Mucha
8. Nina Parol
9. Alicja Ratynska
10. Kalina Strok
11. David Tonchev
12. Gabriela Tymińska
13. Marcelina Tymińska
14. Natalia Ziobro

Lista kandydatów przyjętych
Publiczne Przedszkole Nr 1 „Zielony Dinek” (ul. S. Wyspiańskiego 22) Oddział ogólnodostępny - pięciolatki 2017

Lp. Imię Nazwisko
1. Maria Malewska

Najniższa liczba punktów: 117.0

Lista kandydatów nieprzyjętych
Publiczne Przedszkole Nr 1 „Zielony Dinek” (ul. S. Wyspiańskiego 22) Oddział ogólnodostępny - pięciolatki 2017

Lp. Imię Nazwisko
1. Liwia Dudkiewicz
2. Julia Kwiatkowska
3. Adam Nowak

Lista kandydatów przyjętych 
Publiczne Przedszkole Nr 1 „Zielony Dinek” (ul. S. Wyspiańskiego 22) Oddział ogólnodostepny - sześciolatki 2016 i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym
 
Lp. Imię Nazwisko 

Brak danych 

Lista kandydatów nieprzyjętych
Publiczne Przedszkole Nr 1 „Zielony Dinek” (ul. S. Wyspiańskiego 22) Oddział ogólnodostepny - sześciolatki 2016 i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

Lp. Imię Nazwisko
1. Dominik Wysocki
2. Patryk Wysocki
3. Wojciech Zbiejczyk

Lista kandydatów przyjętych
Przedszkole Publiczne Nr 1 "Zielony Dinek" (ul. Dzika 36) Oddział ogólnodostepny - trzylatki 2019

Lp. Imię Nazwisko
1. Nadia Dudek
2. Milan DUDEK
3. Barbara Grabowska
4. Hanna Jadwiszczak
5. Zofia Jarząbek
6. Iga Kałuska-Świderek
7. Karina Kołodziejczyk
8. Ignacy Kopeć
9. Zofia Kowalczyk
10. MARCEL MAJEWSKI
11. ROKSANA MAŁKOWSKA
12. BARTOSZ MIERZAŁ
13. Maksymilian Mierzejewski
14. Karolina Niedziałkowska
15. Szymon Niedziałkowski
16. Franciszek Ołtusek
17. Emilia Ostas
18. Łucja Owczarczyk
19. Diana Pomianowska
20. Amelia Łucja Smardzewska
21. Blanka Stachewicz
22. Blanka Wcisło
23. Hanna Wierzchacz
24. WIKTOR WRZESIEŃ

Najniższa liczba punktów: 39.0

Lista kandydatów nieprzyjętych
Przedszkole Publiczne Nr 1 "Zielony Dinek" (ul. Dzika 36) Oddział ogólnodostepny - trzylatki 2019

Lp. Imię Nazwisko
1. Paweł Balcerowski
2. Tymoteusz Białach
3. Łucja Białoszycka
4. Stefania Bińkowska
5. Stanisław Borowiec
6. Alicja Julia Boruc
7. Agata Brejer
8. ADRIANNA BRZEZIK
9. Filip Buczyński
10. Pola Bujnowska
11. Anastasiia Bykova
12. Anna Cal
13. Mikołaj Caplewski
14. Filip Chanc
15. Oliwia Chmielewska
16. JULIUSZ CHMIELEWSKI
17. LENA CHMURA
18. Franciszek Chojnowski
19. Maciej Chołuj
20. Marcel Chrabałowski
21. Martyna Cichal
22. Magdalena Cieloch
23. Miłosz Cierlica
24. Lena Cudna
25. Zuzanna Czapla
26. Hanna Danisz
27. Oliwia Dębek
28. Piotr Doskocz
29. Krzysztof Dudek
30. Aniela Durka
31. KRZYSZTOF DZIUBACKI
32. Kaja Fałdowska
33. Rozalia Fotyga
34. Filip Fryśny
35. Jakub Galarski
36. Helena Gburzyńska
37. Adam Gibki
38. Kaja Głogowska
39. Nikodem Gołębiewski
40. Marek Goszczyński
41. Michał Goździuk
42. Dominik Górecki
43. Emilia Grądziel
44. Krzysztof Grodzicki
45. Szymon Gulik
46. Aurelia Gwiazda
47. Feliks Henrich
48. Jan Hojda
49. Antoni Iwanowski
50. Wiktor Janikowski
51. MIKOŁAJ JANISZEWSKI
52. Grzegorz Jankowski
53. Jasmina Jewiak
54. IGNACY JUL
55. Maja Kalbarczyk
56. MARIA KAMIŃSKA
57. Wiktor Kamrat
58. Tadeusz Kaniewski
59. Stanisław Karasiewicz
60. Bartosz Kaźmierczak
61. Amelia Kiełbasa
62. GABRIELA SARA KIERSKA
63. Marcelina Kietlińska
64. Szymon Kleszcz
65. Fabian Klim
66. Julia Knopińska
67. Julia Kochina
68. Fabian Kocyk
69. Bruno Kolasa
70. Izabella Korchakovska
71. Nikodem Kowalczyk
72. Szymon Kowalczyk
73. Tamara Kowalczyk
74. Julia Kowalik
75. Szymon Kozieł
76. Andjelija Krdžić
77. Aleksander Krupniewski
78. Stanisław Krystosiak
79. Miłosz Kubuj
80. Stanisław Kurek
81. Helena Łuczak
82. OSKAR ŁUCZKO
83. Pola Łukaszuk
84. Marcelina Mach
85. Alicja Maćkiewicz
86. Kornelia Malczewska
87. Laura Malek
88. Miłosz Maletka
89. Maciej Mamczarek
90. Oliwia Marszał
91. Maciej Masicz
92. Wojciech Masicz
93. Natan Mateńka
94. Amelia Matusik
95. ADAM Michalik
96. Ada Mielnicka
97. Julia Mikitiuk
98. Fabian Mikołajczyk
99. Hanna Miłek
100. Lena Modzelewska
101. Laura Motewicz
102. Maciej Mucha
103. Krystian Muszyński
104. Franciszek Mydliński
105. Miłosz Mystkowski
106. Dawid Myszko
107. Raman Nestsiarovich
108. OLIWIER NYKOLYN
109. Lilianna Kornelia Obłuska
110. Leon Ofiara
111. Alan Ojdana
112. Aleksander Olak
113. Tymon Olek
114. Michalina Oleksiuk
115. Alan Ołówko
116. Jakub Osmański
117. Aleksander Ostrowski
118. Mateusz Pacan
119. Zuzanna Pacek
120. Aleksandra Pająk
121. JULIA PAWŁOWICZ
122. Piotr Pieńkowski
123. Mikołaj Piłat
124. Piotr Piórkowski
125. Franciszek Plak
126. Adam Pochwatka
127. Wiktor Podgórzak
128. Jan Podlecki
129. Franciszek Prokop
130. Marcel Przybyszewski
131. Dawid Purta
132. Oliwia Purzycka
133. FILIP Pytkowski
134. Kornelia Raczyńska
135. Oliwia Raźnikiewicz
136. Igor Rogólski
137. Pola Rosa
138. Franciszek Rożek
139. Marianna Ruszkowska
140. Filip Ruszkowski
141. Stanisław Rutyna
142. Emilia Rytel-Andrianik
143. Alan Piotr Sadowski
144. Aniela Sałańska
145. Marcelina Sasin
146. Szymon Sawicki
147. Franciszek Sągol
148. Gabriela Siwik
149. Klaudia Skórka
150. Aleksandra Słomczyńska
151. Oliwier Sobecki
152. JAN SOŁTYKIEWICZ
153. Marcelina Stachurska
154. Klara Stańczyk
155. Lena Marlena Staszków
156. Maria Stefanek
157. Julian Stępkowski
158. Jan Stradomski
159. Antoni Sujkowski
160. Mikołaj Supeł
161. Marcelina Szałkowska
162. Antoni Szałucho
163. NELA SZATYBEŁKO
164. Marcelina Szczepocka
165. Franciszek Szewczyk
166. Tadeusz Szewczyk
167. Aleksander Śliwa
168. Amadeusz Śnioszek
169. Franciszek Świderski
170. Igor Świercz
171. Aleksandra Świrdowska
172. Dominik Tomczyk
173. Julianna Tondel
174. JULIA Trębicka
175. Aleksandra Trościańczyk
176. Maja Turlińska
177. Zuzanna Twardowska
178. Maciej Tyszka
179. Eliza Uszyńska
180. Antoni Uściłowski
181. Ignacy Walaszczyk
182. Marianna Warchoł
183. Aleksander Welik
184. Cyryl Widelski
185. Nikola Wielądek
186. Franciszek Wiśniewski
187. Przemysław Włodarczyk
188. Tymoteusz Wojciechowski
189. Dorota Woźniak
190. Faustyna Wróblewska
191. Igor Adam Zabielski
192. Szymon Zalewski
193. Stefan Zawal
194. Natalia Zera
195. Zuzanna Żak

Lista kandydatów przyjętych
Przedszkole Publiczne Nr 1 "Zielony Dinek" (ul. Dzika 36) Oddział ogólnodostępny - pięciolatki 2017
Lp. Imię Nazwisko

1. Szymon Olszak

Najniższa liczba punktów: 232.0

Lista kandydatów nieprzyjętych
Przedszkole Publiczne Nr 1 "Zielony Dinek" (ul. Dzika 36) Oddział ogólnodostępny - pięciolatki 2017

Lp. Imię Nazwisko
1. Zuzanna Barankiewicz
2. Szymon Piotr Bednarczyk
3. Jan Felich
4. Marcelina Grodzicka
5. Zuzanna Jarząbek
6. Jakub Kaczmarczyk
7. Dominik Koziński
8. Nadia Leśniczuk
9. Adam Nowak
10. Ignacy Pawluk
11. Hubert Rutkowski
12. Bartosz Szajko
13. Jan Szrejder
14. Anna Tikhomyrova
15. Maja Zaręba

Lista kandydatów przyjętych
Przedszkole Publiczne Nr 1 "Zielony Dinek" (ul. Dzika 36) Oddział ogólnodostepny - sześciolatki 2016 i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

Lp. Imię Nazwisko
1. Dominik Wysocki

Najniższa liczba punktów: 139.0

Lista kandydatów nieprzyjętych
Przedszkole Publiczne Nr 1 "Zielony Dinek" (ul. Dzika 36) Oddział ogólnodostepny - sześciolatki 2016 i dzieci z odroczonym obowiązkiem szkolnym

Lp. Imię Nazwisko
1. FILIP CHMIELEWSKI
2. Judyta Gajda
3. Laura Goszczyńska
4. Oliwia Goszczyńska
5. Konstanty Korzeniewski
6. Ksawery Mystkowski
7. Natalia Piwowarska
8. Dagmara Pływaczewska
9. Antonina Różycka
10. Patryk Wysocki