Tańce

Całoroczne zajęcia taneczne, odbywają się zgodnie  z opracowanym przez A&I Dance Studio  Programem Nauki Tańca w oparciu o ich wieloletnie doświadczenie.

Program skierowany jest specjalnie do dzieci w wieku 3 – 6 lat i obejmuję naukę podstaw tańca towarzyskiego (Samba, Ch – cha, Rumba, Jive, Walc Angielski i Walc Wiedeński) oraz inne rodzaje tańców: Disco, Polka, Makarena, Rock & Roll. Irlandzki a także formy autorskie (np. „Czekolada”, „Taniec robotów”, „Literki”, „Waka, waka”).

Systematyczne lekcje pozytywnie ukierunkują nadmiar energii znacznie poprawią procesy pamięci, koncentrację uwagi i wewnętrzną dyscyplinę, wyrobią umiejętność współpracy i poczucie estetyki. Taniec daje odskocznię, zapełnia wolny czas, umożliwia też przynależność do bezpiecznej grupy, w której tworzy się prawidłowy system wartości: ważne są bowiem takie zalety jak: pracowitość, elegancja i takt w kontaktach z drugim człowiekiem. Taniec jest nie tylko przyjemnością, ale także znakomitym sposobem na wypracowanie odpowiedniej sylwetki, rozciągnięcie mięśni, idealnym ćwiczeniem modelującym ciało, wyzwalającym wiarę w siebie.

Dzieci będą demonstrowały swoje taneczne umiejętności w trakcie przedszkolnych imprez okolicznościowych, a także na turniejach tańca przez nas organizowanych, gdzie dzieci zdobywają puchary i medale. Na koniec roku szkolnego wszystkim uczestnikom zajęć tanecznych wręczmy pamiątkowe medale. Zajęcia taneczne prowadzone są zgodnie z harmonogramem pracy przedszkola raz w tygodniu po 30 minut.

Prowadzący zajęcia Joanna Rosłon – Udowyk, Igor Udowyk – to dyplomowani instruktorzy tańca sportowego. Od 2000 roku prowadzą zajęcia taneczne w przedszkolach, szkołach (również młodzieżowe grupy turniejowe z licencjami tanecznymi), oraz kursy tańca dla dorosłych. Organizują turnieje taneczne o Puchar Burmistrza Miasta. Uczestniczą w corocznych letnich i zimowych obozach tańca jako organizatorzy , instruktorzy, wychowawcy i animatorzy rozrywki, a także biorą udział w szkoleniach tanecznych podnosząc swoje kwalifikacje. 

GALERIA

30.03.2014 TURNIEJ TAŃCA